Dziwaczne.

1/20/2013

Kiedy ja ostatnio coś pisałam? Cały weekend byłam w rozjazdach więc nie za bardzo miałam czas. Ale jest niedziela. po 20. Już? No już. Czas leci szybko. Z jednej strony to dobrze, z drugiej źle. No cóż. Dopiero zaczęła się szkoła a już jutro jest konferencja kończąca pierwszy semestr. Właściwie to.. nadal nie znam kilku ocen. Średniej sobie nie policzę. Z resztą co tam średnia. Czy to ważne? No trochę tak. Nie wiem. Nie chce mi się nad tym zastanawiać.
Mam ostatnio dziwne sny. Ale w sumie to czy komuś kiedyś śnił się normalny? Jak wam się śnił to napiszcie. Ciekawa jestem.
No ale wracając... kiedyś mi się śniło, że byłam baletnicą. Następnego dnia oglądałam już Jezioro Łabędzie na youtube. Straciłam pół godziny życia. Tak tylko przeleciałam... początek, środek i koniec. Najważniejsze, że pokonali tego złego. Chyba (?). Newermajnd.

Coś jeszcze miałam pisać...
No kurde napisze ktoś do mnie, wyprowadzi z równowagi i pełno pomysłów tracę.
Brawo.

No nic. Macie piękny cover.


You Might Also Like

5 comments

 1. ja też miewam dziwaczne sny, więc nie jesteś sama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "No kurde napisze ktoś do mnie, wyprowadzi z równowagi i pełno pomysłów tracę." mam nadzieję, że to nie o mnie? ;c | No.. raz byłam przyjaciółką Hanny Maślany ale OKEEJ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No muszę cię zmartwić- o tobie :)

   Usuń

Enjoy! ♡