Połowa.

5/07/2013

Ola i Ola


Rany, maj. Jakoś ten weekend majowy niczym nie różnił się od zwykłych, kwietniowych weekendów. No, było więcej wolnego. Sobota minęła szybko, bezproblemowo. Zaczęłam szykować się na niedzielę. Różowe paznokcie i te sprawy. Za to w niedzielę rano wstałam chyba koło 9. Miałam więc niecałe półtorej godziny, żeby zrobić się na bóstwo. Wyrobiłam się w czasie co do minuty, ale nie zdążyłam nawet niczego zjeść. Trzeba było spieszyć się do kościoła, na komunię kuzynki. Dużo ludzi, dużo gadania, dużo jedzenia. Wszystkiego było dużo. W butach wytrzymałam chyba 4 godziny co uważam za osobisty rekord. Spotkałam kilka dawno niewidzianych osób. Muszę wrócić na dietę. Miałam to zrobić już wczoraj, ale trafił się darmowy wyjazd do Rzeszowa na koncert Krzysztofa Krawczyka. Wcześniej było spotkanie z jakimś panem od.. ekologii, ale nie wiem czy ktoś go słuchał. Z resztą jak tu się skupić, skoro wokół ciebie tyle ciekawych rzeczy! Krawczyk zrobił show niczym Justin Bieber w Łodzi. I chyba tyle na ten temat. Zrobiłyśmy sztuczny tłum, porobiłyśmy zdjęcia i do McDonaldu. W domu byłam koło 22, wykończona. Dziś w szkole to dosłownie spałam. Na szczęście trafiła się wyjątkowo nudna prezentacja pewnej szkoły to trochę zregenerowałam siły. Jest dobrze. I uśmiech.

Dałabym wam więcej zdjęć, ale blogger się już totalnie zbuntował, nie wiem o co chodzi, więc jak jakimś cudem zaczną się dodawać, to wtedy hurtem wam je prześlę. Przepraszam, to nie zależy ode mnie.

You Might Also Like

9 comments

 1. Ja też uważam że ten weekend majowy niczym sie nie różnił od zwyczajnych weekendów. A jeszcze miałą straszną pogodę.

  my-world-lol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam problemy z dodawaniem zdjęć :<

  OdpowiedzUsuń
 3. No faktycznie nie różnił się niczym i pogoda do niczego.
  Obserwuje i komentuję.
  http://wizia-wiziaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś gwiazdą- naucz mnie tego :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadną gwiazdą :D Ale spam robi swoje :3

   Usuń
 5. Fajne zdjęcie ;)
  A co do bloggera mi też ostatnio odmawiał współpracy teraz jest lepiej, ale ja wgl nie mogłam przesyłać zdjęć ani pisać notek ;<

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny blog! :) obserwuję :)
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jeszcze z tego co słyszałam pogoda była nieciekawa :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny blog , i nagłówek , zapraszam do mnie :3
  http://assykate100.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡