sto sześćdziesiąt osiem

1/09/2014

Nigdy nie sądziłam, że głupi przypadek tak niespodziewanie i nagle zmieni coś w moim życiu. Każdego dnia dowiaduję się czegoś nowego. Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Nowe fakty. Nowe wyzwania. Uczysz mnie jak sobie z nimi radzić. Jak pomagać sobie i innym. Mam wrażenie, że to rekompensata od losu. W końcu się na nią doczekałam. I mimo, że dalej nie załatwiło to wielu spraw, to nie czuję się już tak obciążona. Mogę spokojnie odpocząć, wziąć głęboki oddech. To było mi bardzo potrzebne. Spokój ducha. Nie, jego jeszcze nie ma. Nie mogę patrzeć jak ktoś mi bliski sam sobie robi krzywdę. Nie znoszę tego. Nienawidzę, gdy nie mogę na to w żaden sposób wpłynąć. Zrozumiałam jak jestem słaba. Widocznie się do tego nie nadaję. To trudniejsze niż myślałam. Nie łatwo jest wmówić coś ludziom. Chyba że działasz na ich podświadomość. A może ja jestem zbyt podatna na słowa? Zbyt ufna, zbyt... Nie wiem. Człowiek w jednej sekundzie może zniszczyć relację, o której mówił "nie do pokonania". Dlatego warto dbać o bliskich nam ludzi, prawda? Chyba że mimo wszystko, oni wybrali inaczej...
 
Nie chcę się chwalić, ale jestem szczęśliwa.

You Might Also Like

9 comments

 1. Bardzo fajny post ;) I no bądz w dalszym ciągu szczęśliwa ;)


  http://wafelek1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne zdjęcie <3


  http://wszystko-to-co-modne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęście mozna odczytać w rożnych aspektach. Nie wiem o którym mowisz ale dobrze ze chociaż w tym jednym wszystko jest w porządku.. A moze we wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I życzę jeszcze więcej szczęścia :)
  http://teczowagabka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem tutaj po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Masz bardzo ciekawy styl pisania. Taki tajemniczy, a równocześnie można się wiele dowiedzieć. Twoja subtelność i dobór słów sprawiają, że z chęcią czytam kolejne posty. Oryginalność i kreatywność- tymi słowami na ten moment bym Cię opisała! Klasa i szyk! Podziwiam:) Byłoby mi bardzo miło gdybyś odwiedziła mój blog i skomentowała, zależy mi na opinii już nieco bardziej doświadczonych bloggerek :)

  http://dotty-girl16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie takie najmniejsze elementy najczęściej odmieniają najwięcej w naszym życiu. Warto zwracać uwagę na te małe rzeczy, bo to one uzupełniają i napełniają nasz świat!

  www.rosee-hirst.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny blog :) i również fajna prowadząca :) pozdrawiam :) i zapraszam do mnie :)

  nietykalnydziennik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. super notka jest na czym oko zawiesić i czego pozazdrościć c;
  +awrr przepiękny deasing bloga

  zapraszam do siebie http://goodaay.blogspot.com/
  ja już obserwuje i liczę na rewanż

  OdpowiedzUsuń
 9. świetny blog i zdjęcia! a wyglad bloga genialny! :)

  zapraszam do mnie! http://dailykamila.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡