Miejsce.

3/03/2013

Zawsze jest tak samo. W pewnym momencie zaczynam myśleć i uświadamiam sobie, że jestem tylko człowiekiem. Podatnym na różne rzeczy, chcącym wrażeń, ciekawym świata, dokładnie takim samym jak miliony innych na świecie.
 Ale za chwilę przychodzi taka myśl... że jednak nie.

To jest właśnie piękne, że to jest kłamstwo. Bo tak naprawdę każdy jest indywidualnością. Jesteśmy podobni tylko ze względu na budowę ciała. No bo sami pomyślcie... różni nas.. najprościej mówiąc.. głowa. Ale w niej mamy najwięcej więc te różnice są bardzo widoczne. To co mówimy, robimy, to wszystko pochodzi od mózgu. Każdy z nas ma inny tok rozumowania. No bo na przykład... dla mnie wartością nadrzędną jest człowiek, a dla niektórych np. zwierze. Ja nie mogę tego czasem zrozumieć, bo jesteśmy inni.
Ludzkiej psychiki nie ogarnie. Ale chcę spróbować choć trochę. O mózgu wiemy najmniej. W ogóle ludzie mają małą wiedzę. Mówię ogólnie. Chodzi o to, że więcej jest rzeczy nieodkrytych niż odkrytych. Dobrze? Tak, właśnie. 

"Człowiek ma swoje wartości, jest indywidualnością, ma swoją często ciekawą historię, wachlarz doświadczeń, ale dla kogoś i tak jesteś 'przechodniem'." ~ Bartek

Środowisko, w którym żyjemy i internet. W tych czasach to właśnie najbardziej kształtuje naszą psychikę. Więc dalej przeglądaj te bardzo inteligentne strony internetowe typu kwejk. Będziesz dzięki nim z pewnością bardziej inteligentny.


Uśmiech.

You Might Also Like

3 comments

 1. Ciekawie napisałaś :3

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe przemyślenia
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie są różni, ale jednak w pewnym sensie są tacy sami. Ciężko to logicznie wytłumaczyć, ale pomimo że tak różni, to jednak podobni.

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡