Wczoraj.

4/30/2013

Bierzmowanie mam za sobą. Od wczoraj jestem Aleksandra Faustyna Jadwiga. Nie brzmi dziwacznie? Jeszcze kilka miesięcy temu nie pomyślałabym, że wezmę takie imię. Takie... zwyczajne. Zbyt zwyczajne jak na mnie. Ale podoba mi się. Nie będę wgłębiać się tutaj w żywot patronki itd. bo chyba każdy wie, jaka była św. Jadwiga. Jak ktoś nie wie to podpowiem, że była królem Polski.

Samo bierzmowanie poszło dość szybko. Msza trwała półtorej godziny. Ksiądz Biskup pozwolił nam usiąść na kazaniu. Przynajmniej nie musieliśmy cały czas stać.

Za to dziś w szkole za wiele się nie nauczyłam.
Kolejne spotkanie z podróżnikiem z grupy Trzask. Tym razem relacja z Peru. Jak zwykle pełno żelków, anegdot, ciekawostek itd. Smutną prawdą jest to, że to raczej ostatnie takie spotkanie, chyba że przyjadą też do mojej nowej szkoły. Mam nadzieję, bo opowiadają naprawdę ciekawie.

Po szkole wzięłam się za książkę. Przeczytałam całe 4 strony. Dostałam krótkiego sms'a i jakieś 20 minut później byłam już z przyjaciółkami nad stawem. Chodziłyśmy po brzegu, gdy nagle zauważyłyśmy łabędzia... który... w dość szybkim tempie się do nas zbliżał...

UŚMIECHY!

You Might Also Like

8 comments

 1. Fajne zdjęcia.

  my-world-lol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny łabędź. ;)
  http://sosnowa-grucha.blogspot.com/ zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uroczy ten łabędź :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki śliczny łabędź <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaprosiłaś mnie. Rzadko obserwuję również, bo zwykle to nie to, czego szukam. Natomiast jak odwiedziłam twojego bloga...Kurczę, zakochałam się od razu! :)
  To tło, muzyka...Nie no, nie ma opcji żebym nie zaobserwowała!
  pikselizacja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne zdjęcia. :>
  Świetny blog. :)

  loveonlytofashion.blogspot.com
  Obserwujemy? jeśli tak, napisz u mnie. <:

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym być już po.
  Prze de mną jeszcze rok przygotowań.
  Denerwuje mnie to już powoli ale jakoś trzeba wytrzymać <3
  Zapraszam ; www.everyday-smart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. siema :D Fajnie że masz bierzmowanie już za soba ja mam za miesiąc dopiero . Stresik mnie bierze :D ładny łabędz . W poprzednim poście czytałam że jesteś już po egzaminach ja też :D Naszczęscie :D Zapraszam do mnie :D

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡