Tydzień.

6/20/2013

Jestem zmęczona. Na koniec roku szkolnego jest zawsze pełno biegania. Oceny już załatwiłam. Kwiaty zamówione. Prawie wszystkie prezenty też. Mam nadzieję, że to wszystko będzie wyglądać w miarę dobrze. Czuję się za to wszystko odpowiedzialna. Bo jestem. A trudno jest dogodzić każdemu. No, ale jakoś to będzie. Kończę szkołę. Jeden z wielu etapów, z którego zapadną mi w pamięci tylko nieliczne rzeczy. Większość zapomnę. Nawet chciałabym. Gimnazjum to nie jest najfajniejszy okres życia. Jesteś za młoda żeby zachowywać się jak dorosła, ale za stara, żeby bawić się lalkami. Ja czuję, że dopiero teraz dojrzewam. Z perspektywy czasu... byłam strasznie dziwnym dzieckiem. Chciałam być emo. To nie jest normalne. Zawsze usprawiedliwiam się jednym: "szukałam siebie". Nie, po prostu naoglądałam się dziwnych zdjęć w internecie i chciałam mieć takie fajne włosy. Teraz co nieco się zmieniło. Zrobiłam sobie dreda. Ma na imię Edgar. Wiem, wiem, głupie. Głupie imię i głupie to, że nadałam dredowi imię. Jutro wyniki egzaminów. Nie boję się. Ani trochę. 

Gimba kończę ze średnią 5.06
Dopiero dziś dostałam piątkę z matematyki. Moja najwyższa średnia w życiu. Nie wiem jakim sposobem mogłam mieć w pierwszej gimnazjum średnią poniżej 5.0...
W przyszłym roku z pewnością będzie gorzej. Ale nie dam się. Bo Bob Budowniczy... no właśnie.

Nie mam dla was swojego zdjęcia, ale coś innego. Może nawet fajniejszego niż ja. Albo nie, jednak nie. 
Od razu 10-godzinna wersja. Miłego słuchania.


Teraz wam to nie wyjdzie z głów. Przepraszam.

 

You Might Also Like

9 comments

 1. to wakacje już tuż tuż. :) moje zaczęły się wczoraj. :) pozdrawiam :)
  misselegant06.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wakację. Gratulację wysokiej średniej. :D.Obserwuję :D
  kocham-to-5.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam średnią 5.0 i najwyższy wynik egzaminacyjny mam z matmy 97%. Jestem szczęśliwa. (:

  fashionbyvera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. jak tam wyniki? :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow. Niezła średnia. Ja też będę mieć poniżej 5.0, choć jestem w pierwszej gimnazjum. I też jestem na siebie zła, bo w drugim semestrze solidnie się obijałam. No ale dobra. Nic już raczej nie poradzę...Niestety. A wiem, że jestem w stanie. Zawsze w pierwszym semestrze się staram, w drugim nie daję rady i normalnie olewam. Nigdy nie miałam paska, a gdybym chociaż przez chwilę bardziej się postarała, spokojnie mogłabym mieć. Bez większego wysiłku zawsze miałam średnią 4.5...raz zabrakło mi jednej setnej!
  Podziwiam i pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. kto ci zrobił dreda/ gdzie go robiłas?

  OdpowiedzUsuń
 7. jak go zrobilas?

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡