#148

10/16/2013

Ale miałam ubaw po ostatnim poście. Nawet sobie nie wyobrażacie. Piszę, że nie lubię rapu a tam komentarze typu "też słucham rapu" itd. Co lepsze, wspomniałam też jakie jest moje zdanie na temat zjawiska "obserwacja za obserwację", a tam znów komentarze: "może wzajemna obserwacja?". Nie wszystko publikowałam bo to było bez sensu. Jak ja mam kogoś traktować poważnie, skoro ktoś nie przeczytał nawet słowa, które napisałam a prosi mnie o obserwację? Po co mi twoja obserwacja skoro mam już pewność, że nie będziesz czytać? Nie przeczytałeś jednej to na następne też nie spojrzysz. Czemu tu niektórzy są tak łasi na obserwacje? Nie rozumiem. Jak będziecie pisać do rzeczy to wasz blog sam się obroni i przyciągnie uwagę, a nie fakt, że liczba w tym nawiasiku jest duża, bo tak naprawdę niewiele ona znaczy. Może świadczyć niejako o popularności, ale nie o liczbie czytelników. Takie jest moje zdanie. To tak wracając do poprzedniej noty, no ale dziś jest nowa, inna, na którą jeszcze nie mam pomysłu. 

Nie, jeszcze nie mam pomysłu. 

Wiecie.. to jest strasznie dziwne. Jadę autobusem i w głowie mam pełno rozkmin i tematów, które mogłabym tutaj poruszyć. Siadam przed komputerem, włączam bloggera i pustka w głowie. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy, to pytanie, które zadałam sobie wczoraj. Skoro są jednorożce, to dlaczego nie ma dwurożców? Czy dwurożce to np. byki albo coś? A trzyrożce? Jeju. Kiedy byłam mała, myślałam że pegazy istnieją naprawdę. Mam dobry humor, więc piszę o takich głupotach. Raz na jakiś czas można napisać coś na luzie, nie? Mogłabym w sumie zacząć rozczulać się nad motywem wędrownym w postaci jednorożca, ale... nie. Szczerze mówiąc, konie mnie nie kręcą, a konie z kijami na głowie tym bardziej, ale ten na dole jest całkiem ładny. 
Boże, ten post jest jakąś masakrą. To się więcej nie powtórzy. 


You Might Also Like

10 comments

 1. Ale to zastanawiające. Czemu nie ma ośmiorożców? Albo dlaczego wróżki mają skrzydła, a nie motorek?
  W każdym razie... Ludzie niestety tacy są. Wyłapią jedno słówko i plotą na jego temat bez sensu. Albo najgorsze są te puste, ogólne komentarze.

  Skom? http://madame-carmelle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tez nie ogarniam takich ludzi. No, ale cóż. Tacy tez chodza po tym świecie :C

  dreamcom21.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawie piszesz, miło się czyta =)
  wpadniesz, skomentujesz, zaobserwujesz (ja na 99% się zrewanżuję, proszę to dla mnie ważne =))
  http://tiffani426.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. też nigdy nie wiem o czym napisać post :) fajnie piszesz :)

  paaulinkax3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ehh z tą pustką też tak mam! Wieczorami ma 10000 pomysłów rano po szkole trzeba wstawić notkę a tu brak pomysłów najlepiej je spisuj ;D
  obserwuję!
  http://czekoladowo-malinowy-blog-o-niczym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny blog :)
  Obserwujemy ?
  http://fashionneverenough.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Tez nie wiem o czym pisać ale na razie mam kilka pomysłów zobaczymy co będzie dalej ::))

  http://karolina-life-and-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. No tak.. Te pomyśły uciekają i przychodzą w momencie , gdy nie ma się dostępu do neta :(

  http://Fidanzataa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam tak samo jak Ty z tym pisaniem. Dlatego warto spisać wszystko kiedy masz pomysł i dopiero wrzucić ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nie popieram obserwacji za obserwację, chcę by obserwowali mi ci którym podoba się jak piszę i jak kogoś obserwuje nie piszę mu o tym, ponieważ robię to bo mi się jego blog podoba

  milionioliwka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡