TERAZ WSZYSTKO POSKLEJAM

12/17/2014

Jestem już coraz bardziej zmęczona. Z dnia na dzień mam coraz gorszy humor. Zrobiłam sobie tydzień przerwy od bloga, powiedzmy, że przymusowy. Ale wracam wykorzystując chwilę w miarę dobrego humoru. Denerwuje mnie dosłownie wszystko. Mam humorki? Nie wiem. Może to po prostu taki okres. Co to w ogóle są humorki? Każdy ma czasem chwilę słabości, musi się na czymś wyżyć i podenerwować, żeby zachować równowagę. To naturalne. I wcale nie zależy od płci. Często chłopcy miewają gorsze okresy od dziewczyn. Szczególnie ci "wrażliwi". Denerwujące, ale kurcze, każdy tak ma. Dlaczego potrafimy zrozumieć to, że każdy je obiad a denerwuje nas to, że ktoś ma gorszy dzień? W końcu i to i to nam się zdarza. Jedzenie nawet dosyć często. Faktycznie można się przyczepić do wyolbrzymiania i robienia problemu z każdej głupoty, nie będę wszystkiego usprawiedliwiać. Jestem takim typem, któremu zawsze można się wyżalić. Nie za każdym razem coś mądrego doradzę, ale poświęcę czas i uwagę. Już trochę się tych problemów nasłuchałam. Czasem mam wrażenie, że nie rozmawiam o problemie, a czasem nie wiem co odpowiedzieć. I naprawdę nie dziwi mnie to, że kogoś drażni każde słowo, każdy ruch. Myślę, że akurat ta kwestia nie jest wam obca. Teraz odpocznę, wyśpię się, posklejam, może coś zmienię.

You Might Also Like

6 comments

 1. przejdzie Ci niedługo. może to jakis stres przedświąteczny?

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm ja tak miałam w listopadzie, mam nadzieję, że przed świętami Ci przejdzie i posty będą..."promieniować" pozytywną energią! :)
  pugix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno niedługo Ci przejdzie. Tuż przed świętami wszystko wróci do normy :)

  xoxo
  essence-of-thoughts

  OdpowiedzUsuń
 4. nie będę pisać, że będzie dobrze, bo wiadomo że może nie być, ale zawsze warto mieć nadzieję :)
  pozatym zostałaś przeze mnie nominowana do LBA, więcej informacji u mnie blogu ostatninalesnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi blogowanie nie wychodzi najlepiej ostatnio, jednak staram się obudzić w sobie chociaż troszkę dawnego zapału który mi towarzyszył. Chwile słabości spotykają każdego jednak najważniejsze to nie pozwalać, żeby trwały one zbyt długo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale Ty jesteś piękna;o
  Świetne włosy,zawsze chciałam mieć blond;)

  OdpowiedzUsuń

Enjoy! ♡